move

Doplněk stravy pro klouby, vaziva a šlachy. Nová receptura obohacená o přírodní vápník. Obsahuje membrány vaječných skořápek a přírodní vitamin C, extrakt z plodu růže šípkové, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu a správné funkci kostí a chrupavek.

Membrána vaječných skořápek obsahuje kolagen I, V a X typu, elastin, kyselinu hyaluronovou, glukosamin, chondroitin sulfát a dalších více než 300 proteinů. Je jediným vegetariánským zdrojem kolagenu a je ve veganských tobolkách.

Bez lepku, laktózy a přidaného cukru.

Doporučená denní dávka (2 kapsle) obsahuje: 

Membrány z vaječných skořápek – 300 mg, Vápník (OVOVITAL® jako uhličitan vápenatý z vaječných skořápek) 78mg, Vitamin C – extrakt z plodu Růže šípové (Rosa canina) - 16 mg

MOVE je přírodní doplněk stravy vhodný pro diabetiky a vegetariány, seniory a osoby s potravinovými intolerancemi. 

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. 

Dospělí užívají 2 kapsle ráno po jídle. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Přečtěte si na našem blogu 

Týdeník Květy - duben 2020

Týdeník Květy - duben 2020

Úrazy se nám nevyhýbají ani doma. Zvlášť senioři jsou náchylní ke zlomeninám. Rizikoví jsou i ti, kteří nepřijímají dostatek živin a vápníku. Ten s podporou vitaminů K2 a D3 urychluje proces tvorby nové kostní tkáně.

Vitamin D posiluje imunitu a zmírňuje příznaky nemocí

Vitamin D posiluje imunitu a zmírňuje příznaky nemocí

Chcete mít silnější imunitu? Podle posledních studií je klíčovým faktorem pro odolnost proti infekcím dostatek vitaminu D.

Kondice Speciál - únor 2020

Kondice Speciál - únor 2020

Déčko: Vitamin na podporu svalů i lepší imunitu

Déčko: Vitamin na podporu svalů i lepší imunitu

Vitamin D si z 90 % vytváříme z letních paprsků, záleží ovšem na správné vlnové délce a úhlu dopadu. Zbývajících 10 % získáváme přes stravu. Zimní slunce, jakkoliv je příjemné se mu vystavit, s přísunem D nepomůže.

Když děti rostou jako z vody

Když děti rostou jako z vody

Děti se mohou za měsíc vytáhnout i o pár centimetrů. Často se to neobejde bez starostí a bezesných nocí. Kosti se totiž zvětšují během spánku, a navíc rychleji, než dorůstá okolní svalová tkáň. Jak dětem ulevit?

Mléko: Zdroj vápníku i častý alergen

Mléko: Zdroj vápníku i častý alergen

Potravinové alergie a intolerance dokáží život pořádně potrápit. Zvlášť ty na mléčné výrobky, které bývají výborným zdrojem vápníku. Alergikům potom nezbývá než nahrazovat vápník v jídelníčku doplňkem stravy.