RESTART COVITAL DAY

Doplněk stravy s obsahem vitaminů a minerálů, které přispívají ke zlepšení širokého spektra symptomů vyskytujících se po překonání virových infekcí a jsou často spojené s poškozením cév a chronickou únavou. Také při nadměrné fyzické a psychické zátěži.

Doporučená dávka (2 kapsle) obsahujE:

  • BAIKALIN (Scutellaria baicalensis L, 200 mg) : šišák bajkalský, přispívá k normálnímu stavu kloubů a svalů, s obranyschopností, duševní rovnováze a jiné.

  • ZINEK (citrát zinečnatý, 100 mg): Podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem. Přispívá k udržení zdravých nehtů, pokožky, vlasů, zraku a správnému fungování imunitního systému. 
  • HOŘČÍK (diglycinát hořečnatý, 80 mg): Bojuje proti vyčerpání a fyzické i psychické únavě.
  • VITAMIN D3 (cholekalciferol, 1000 I.U.): Přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá ke správnému vstřebávání / využití vápníku a fosforu. 
  • VITAMIN C (askorban sodný, 100 mg): Přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, správné tvorbě kolagenu a správné funkci chrupavek, dásní a pokožky. 
  • VITAMIN B6 (pyridoxin hydrochlorid, 10 mg): Přispívá ke správnému fungování nervového systému. 
  • VITAMIN B12 (kyanokobalamin, 1 mg): Přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. 
  • AESCIN (aesculus hippocasranum L., 20 mg): jírovec maďal, přispívá k normální činnosti kardiovaskulární soustavy, oběhu, žil a vlásečnic.

BIOMIN RESTART COVITAL DAY je přírodní doplněk stravy vhodný pro diabetiky a vegetariány, seniory a osoby s potravinovými intolerancemi. 

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. 

Dospělí užívají 2 kapsle ráno po jídle. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

CO TO JE POST COVIDOVÝ SYNDROM?

Postcovidový syndrom je definovaný jako zdravotní komplikace přetrvávající ještě 12 týdnů po prodělání covid-19. Dlouhodobě se s ním potýkají i lidé, kteří prodělali zápal plic a museli být hospitalizováni, ale i ti s mírným nebo nebo dokonce bezpříznakovým průběhem nemoci. Postcovidový syndrom se vyskytuje mezi dospělými u všech věkových kategorií, paradoxně nezřídka i u mladých a bezpříznakových. Další info najdete zde

Přečtěte si na našem blogu 

Týdeník Květy - duben 2020

Týdeník Květy - duben 2020

Úrazy se nám nevyhýbají ani doma. Zvlášť senioři jsou náchylní ke zlomeninám. Rizikoví jsou i ti, kteří nepřijímají dostatek živin a vápníku. Ten s podporou vitaminů K2 a D3 urychluje proces tvorby nové kostní tkáně.

Vitamin D posiluje imunitu a zmírňuje příznaky nemocí

Vitamin D posiluje imunitu a zmírňuje příznaky nemocí

Chcete mít silnější imunitu? Podle posledních studií je klíčovým faktorem pro odolnost proti infekcím dostatek vitaminu D.

Kondice Speciál - únor 2020

Kondice Speciál - únor 2020

Déčko: Vitamin na podporu svalů i lepší imunitu

Déčko: Vitamin na podporu svalů i lepší imunitu

Vitamin D si z 90 % vytváříme z letních paprsků, záleží ovšem na správné vlnové délce a úhlu dopadu. Zbývajících 10 % získáváme přes stravu. Zimní slunce, jakkoliv je příjemné se mu vystavit, s přísunem D nepomůže.

Když děti rostou jako z vody

Když děti rostou jako z vody

Děti se mohou za měsíc vytáhnout i o pár centimetrů. Často se to neobejde bez starostí a bezesných nocí. Kosti se totiž zvětšují během spánku, a navíc rychleji, než dorůstá okolní svalová tkáň. Jak dětem ulevit?

Mléko: Zdroj vápníku i častý alergen

Mléko: Zdroj vápníku i častý alergen

Potravinové alergie a intolerance dokáží život pořádně potrápit. Zvlášť ty na mléčné výrobky, které bývají výborným zdrojem vápníku. Alergikům potom nezbývá než nahrazovat vápník v jídelníčku doplňkem stravy.